Jeżeli chcą otrzymywać Państwo od nas najnowsze informacje na temat nowości w naszym serwisie proszę dopisać się do newslettera.
Dystrybucja automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Nasze urządzenia możesz przetestować a potem zdecydować czy chcesz kupić, wydzierżawić lub wyleasingować.

Profesjonalny serwis oraz gwarancja nawet do 36 miesięcy.

Polityka prywatności "cookie"

IVM - automaty do kawy, automaty do sprzedaży, dystrybutory, dzierżawa.

Pod marką IVM (Ideal Vending Machines) kryją się maszyny vendingowe udoskonalone przez zespół profesjonalistów IDEAL GROUP oraz osób, instytucji i innych organizacji, takich jak Uczelnie Wyższe, pracujących przy pionierskich projektach technologicznych. Innowacyjność stosowanych rozwiazań mechanicznych i elektronicznych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez maszyny produktów.
IVM
to jedna z marek handlowych DN GROUP. Głównymi odbioracami rozwiązań dystrybuowanych pod marką IVM są podmioty ceniące sobie niezależność oraz chcące pracować na innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązaniach dla branży vendingowej ze wsparciem profesjonalnie przeszkolonego zespołu.   


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprawdzeniem, któregoś z naszych urządzeń, możemy je zainstalować na niezobowiązujący test. Po nim mogą Państwo zdecydować czy maszyna zostanie Państwu sprzedana, wydzierżawiona, wyleasingowana lub zamieniona na bardziej odpowiednią. Współpracujemy na bazie wszystkich możliwych warunków na rynku maszyn vendingowych.

Chcąc zapewnić Państwu zarówno nieograniczony dostęp do szerokiej gamy zautomatyzowanych urządzeń samosprzedających, jak i do ich konserwacji, troszczymy się również o dostępność wszelkich akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowego działania.


Wszystkie proponowane przez nas produkty są objęte gwarancją - nawet 36 miesięczną. O jakość usług technicznych dba wyspecjalizowany personel DN GROUP, oferujący także pełny serwis posprzedażowy!