Jeżeli chcą otrzymywać Państwo od nas najnowsze informacje na temat nowości w naszym serwisie proszę dopisać się do newslettera.
Dystrybucja automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Nasze urządzenia możesz przetestować a potem zdecydować czy chcesz kupić, wydzierżawić lub wyleasingować.

Profesjonalny serwis oraz gwarancja nawet do 36 miesięcy.

Polityka prywatności "cookie"

IVM - automaty do kawy, automaty do sprzedaży, dystrybutory, dzierżawa.

Unilever Food Solutions wspólnie z Ideal Group wprowadzają na polski rynek gęste zupy vendingowe wraz z maszyną do ich serwowania. Projekt przeznaczony jest do wykorzystania przede wszystkim takich miejscach jak: stacje benzynowe, ekonomiczne hotele, biura, szkoły bądź uczelnie.

Dostępny asortyment to zupy w trzech smakach: pomidorowa z grzankami i makaronem, curry z grzankami i makaronem oraz pieczarkowa z grzankami, z możliwością ustawienia ich mocy (słaba, normalna, mocna). Ilość dozowanego produktu może być ustawiona stosownie do wielkości kubka (250 ml lub 300 ml).

Urządzenie mieści ok. 240 porcji, w trzech kontenerach. Wyposażone jest w fotokomórkę, która zapobiega wydaniu produktu bez podstawienia kubka. Opcjonalnie może też posiadać mechanizm akceptujący karty magnetyczne/płatnicze lub monety i wydający resztę. Maszynę udostępnia Ideal Group na zasadzie dzierżawy, ewentualnie kupna.

Zupy vendingowe Knorr umożliwiają podanie w bardzo wygodny sposób gorącego, pełnowartościowego posiłku, z widocznym makaronem, grzankami oraz kawałkami warzyw – danie jest apetyczne i pożywne.

Unilever jest światowym dostawcą szybkozbywalnych dóbr konsumpcyjnych, posiadającym oddziały w ponad 100 krajach i prowadzącym sprzedaż w ponad 170 krajach świata. W jego portfelu znajdują się takie marki jak Knorr, Lipton, Hellman’s, Dove, Persil, Cif i wiele innych.